Regionale jeugdwedstrijd ZwolleVaak ben je blij als het regenachtig weer is tijdens een wedstrijd, je zit toch bijna een hele dag binnen. Maar vandaag (zondag 27 juni 2010) hadden wij een wedstrijd in Zwolle en het was mooi weer en erg warm. Iedereen werd er helemaal duf van. Of dat het klimmen ook heeft beïnvloed weet ik niet, want iedereen deed het super goed.
De kwalificaties begonnen al snel en iedereen ging aan de slag, Boubacar en Zeno bij de D-tjes, Lotte bij de C-tjes, Phaedra bij de B-tjes en Emma en Renske bij de A. De eerste routes waren voor bijna niemand erg moeilijk, maar daarna kwam het echte werk wel aan de beurt! Een paar routes waren best moeilijk. Sommigen van ons hadden ook geen puf meer op het eind of gleden uit. Boubacar en Zeno hebben heel goed geklommen, allebei gingen zij door naar de finale!
Lotte klom de makkelijkste routes uit, maar de 3e, 4e en 5e route gingen iets minder. Maar ook Lotte ging door naar de finale.
Phaedra had het in de laatste routes van de kwalificaties een beetje moeilijk. Het was al zwaar genoeg om haar hoofdpijn te verdragen. Gelukkig had Saskia daar wat en! Maar, ondanks het feit dat ze minder goed klom als normaal, ging ook Phaedra door naar de finale.
Renske en Emma waren (jammer genoeg) maar met zijn tweeën in hun categorie. De kwalificaties waren natuurlijk moeilijk, maar een groot deel werd door deze dames getopt! Renske en Emma mochten samen de finale klimmen.
Iedereen had even de tijd om uit te rusten, die tijd werd goed gebruikt. En eindelijk werd dan de uitslag opgehangen (met finalisten) en konden we met zijn allen naar de isolatie, die was buiten… wel een beetje warm!
Boubacar was als eerste aan de beurt, hij kwam ver. Jammer genoeg werd hij door twee anderen voorbij geklommen. Toen was Zeno aan de beurt, Zeno had het erg moeilijk met zijn lengte en helaas viel hij er al veel te snel in de route uit, door een lange pas die hij niet kon maken.
De C volgde en Lotte was aan de beurt. Het ging goed, maar in de overhang viel ook Lotte er uit. Nog twee anderen (maar niet zomaar de minsten!) klommen haar voorbij.
De B was aan de beurt en Phaedra deed het ook goed. Een lange route, maar ook bij haar klommen twee anderen haar voorbij.
De A kwam ook nog. Renske en Emma moesten voorklimmen. Helaas had Renske nog last van angst na Stijns voorklimval, die een gebroken been opleverde. Zij viel eruit na wat gepiel met het derde setje. Emma kwam een stuk verder en was dus eerste.
Boubacar is 3e geworden, Zeno 4e, Lotte 3e, Phaedra 3e, Renske 2e en Emma 1e.
Winnaars regionale jeugdcompetitie
Na de prijsuitreiking van deze wedstrijddag, werd ook de totaaluitslag van de gehele competitie bekendgemaakt. De beste 5 resultaten (van 7 wedstrijden) telden hiervoor mee. De winnaars (nrs. 1 t/m 3 en dus degenen met de meeste punten in totaal) van elke categorie werden geëerd; zij kregen allemaal een beker overhandigd. Voor de nrs. 1 in de totale competitie was er ook nog een reusachtige wisselbeker. Emma was de enige Climb UPper die zo'n gevaarte in de wacht wist te slepen! Gefeliciteerd.
De volgende deelnemers van Climb UP zijn in deze regionale jeugdcompetitie Noord-, Oost- en Midden-Nederland op het podium geëindigd:
D-categorie (gemengd):
3e plaats: Boubacar
C-categorie (meisjes):
2e plaats: Lotte
B-categorie (meisjes):
2e plaats: Phaedra
B-categorie (jongens):
2e plaats: Stijn
A-categorie (meisjes):
1e plaats: Emma (uitkomend voor SPSS)
2e plaats: Sanne
3e plaats: Renske
Verslag: Lotte van Dijk
Foto: podium meisjes A (met v.l.n.r.: Phaedra die de beker voor Sanne in ontvangst nam, Emma en Renske) |  |